Interjööri disain

Interjööri disain

111Korteri või maja projekti interjööri disain on just see, millest peab alustama edasisi töid. Ilma asjatundjate abita ei saa teada täpselt, kuidas tulevikus hakkab teie elamu välja nägema. Igaüks ei saa iseseisvalt otsustada konkreetsete sisustusasjade – mööbliesemete või ehisasjade õiget kohta ruumis.

See ei tähendagi, et teil puudub maitse! – Vastupidi, teie maitse peab olema vaid natuke toonitud, rõhutatud teatud detailide abil. Just seda teevadki meie asjatundjad. Professionaalne disainer ei pane vaid ilusasti mööblit teie majja või korterisse, kuid mõtleb hoolega läbi kõiki pisiasju teie elamu sisekujundamisel.

Korterite interjööri disain reeglina nõuab sisekujundaja ebatavalisi lahendusi, kui, näiteks, on vaja suurendada ruumi, lisada valgust, või siis vastupidi – jaotada suurt tuba tsoonideks. Kujundades eramuid, saab lubada enda fantaasial mängida – segada erinevates ruumides stiile, eksperimenteerida valgusega.

Pöörduge meie poole!Igaühel on oma maailmavaade, oma nõudmised ning oma ideed, mida ta kipub realiseerima hakkama. Igaüks leiab meie juurest seda, mida otsib – asjatundlikku toetust ning võimalusi korteri või maja sisekujunduse iga unistuse täitumiseks.

Kusjuures paljude jaoks ei ole see mingi kapriis – see on vajadus, mis võib olla seotud eluviisi eripärasuste, keeruka ruumi geomeetria või siis sooviga luua eksklusiivset elamisala, vältides igasugust kitši. Tihti õiget valikut aitab teha just spetsialist. Ega igaüks meist tea, mida soovib saada lõppkokkuvõtteks. Disainer aitab leida teie huvideringi ning viia neid huve ellu teie kodus.

Tähtis on ka see, et sisekujundusprojekt annab võimalust fokuseerida tulemusele alates esimestest tööpäevadest. Te saate iseseisvalt otsustada, kuhu panna mööbel, kuidas leida õiget kohta muule sisustusele ning kuidas valida viimistlusmaterjale. 3D-visualiseerimine, mida saab meie käest tellida, aitab teil näha tulemust oma silmadega. Vajadusel seda saab ka korrigeerida.

Omaniku järelevalve — on projekti autorite või projekti organisatsiooni kontroll, kus vaadatakse ehitatava objekti vastavust projektiotsustele, mis olid võetud vastu projekteerimise käigus ning fikseeritud dokumentatsioonis.

Omaniku järelevalve annab projekti realiseerimise garantiid just sellel kujul, millel projekt oli tehtud, muudetud või täidetud oma autori poolt, kusjuures autor on pool, kellel on olemas nö kompleksettekujutus tervelt projektiotsuselt ning selle detailidest.

Omaniku järelevalve sisaldab järgmisi teenuseid:
  • Objekti plaaniline külastus (reeglina üks kord nädalas);
  • Kokkulepitud disain-projekti õige realisatsiooni järelevalve;
  • Töödokumentatsiooni vajalik korrigeerimine ning täiendus;
  • Dekoratiiv- ja viimistlusmaterjalide valik (kokkuleppel)
  • Tellija konsultatsioonid;
  • Ehitajate konsultatsioonid kõikide antud jooniste ja kavandite järgi;
  • Planeerimata tööde tegemine (kokkuleppel);
  • Kaunistuselementide panek interjööri (pildid, vaasid, peeglid jne).

Me oleme valmis garanteerima, et iga interjööri disainiprojekt saab meie poolt nii loodud, kui ka kehastatud. Meid aitavad kaasa meie teadmised ja oskused ning ka meie asjatundjate ligi 8-aastane kogemus.

Korterite ja majade interjöör ja disain ongi meie töö, mis lubab meil igaveseks loobuda pooleli tehtud asjadest ning alati jõuda kompromissini!